İstenilen Ebatlarda Kereste Üretimi

Tomrukların belli standartlarda ve ölçülerde biçilip yontulmasıyla elde edilen mamüle kereste denir.
Bulunduğu şekliyle kullanılmayan ağaç önce kesilir sonra marangoz atölyelerinde kereste haline getirilir. Keresteler sınıflandırılır, kurutulur, gerekiyorsa son işlemler yapılıp pazarlanır. Dünyada ortalama olarak kesilen ağaçların yarısı yakacak olarak diğer yarısı da kağıt imalatında ve çeşitli işlerde kereste olarak kullanılmaktadır. Kullanılacağı yere göre çeşitli ağaçlardan kereste elde edilir.
Demirbilek group olarak da müşteri isteklerine göre her türlü boyutlarda kereste siparişi alınıp zamanında teslimatı yapılmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Isıl İşlemli PaletŞub 2, 2019

Ahşap ambalaj malzemelerinde sıcaklık yavaş yavaş arttırılarak 56 °C ‘ye çıkarılıp belli bir süre bekletilir ve bu şekilde ahşap...
Devamı

Özel Üretim PaletlerOca 26, 2019

Firmaların isteklerini üzerine özel ebatlarda yapılan palet türüdür. Ölçüler istenilen şekilde yapılabilir.
Devamı

Ağır Sanayi ve Konteyner PaletiOca 19, 2019

Ağır sanayide kullanılan konteyner paletleri firmamız tarafından itina ile üretilmektedir.
Devamı

Parke Taşı ve Briket Makinesi PaletleriOca 12, 2019

Beton parke taşı makinesi paletleri hangi özelliklere sahip olmalıdır: koşullara iddiasız, dayanıklı ve ucuz. Onun yapıldığı malzeme titreşimi iletmeli, şekli muhafaza etmeli, neme dayanıklı olmalıdır.
Devamı

Euro Sevkiyat PaletleriAra 29, 2018

Paletlerde standardizasyona giderek ölçü, kalite, malzeme cinsi, ne oranı ve kullanılan çivileri ile Avrupa Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder